Yaşam

Nicolas Cage’den ‘Alien’ açıklaması: Normal olduğumu öğrenince şok oldum

“Ghost Rider”, “City of Angels”, “God of War” ve “Face to Face” filmleriyle tanınan oyuncu Nicolas Cage, çocukken kendisini bir kadın zannettiğini öğrendiğinde tam bir şok olduğunu söyledi. bir uzaylı ve normal insan organlarına sahip bir iskeleti vardı.

Daily Mail’den Lost Dock’un haberine göre, Cage, Rampstyle dergisine verdiği yeni bir röportajda şunları söyledi: “Babam, tamamen bir uzaylı olduğum için kendisini benimle tanıştırmak zorunda hissettiğini söyledi. Çocukken doktorun muayenehanesine gittiğimde normal organlara ve normal bir iskelete sahip olduğumu öğrenince şok oldum. Çünkü başka bir gezegenden geldiğime emindim” dedi.

Diğer insanlarla bağ kurmakta güçlük çektiğini belirten Cage, “The Man Who Fell to Earth’de David Bowie’yi görünce bir şeyler yapmam gerektiğini anladım. Böylece oyuncu oldum” dedi.

MEZARLIKTAKİ YERİN ÜZERİNE PİRAMİTTEN BİR TÜRBİR İNŞA ETTİ

Nicolas Cage daha önce küçülmüş kafalar, albino kobralar, bir karga, egzotik sanat eserleri, perili bir malikane ve daha sonra geri vermek zorunda kaldığı 276 bin dolara çalınmış bir Tyrannosaurus kafatası dahil olmak üzere bir dizi eser bulmuştu.

Cage ayrıca 2010 yılında bir New Orleans mezarlığından arazi satın aldı ve yaklaşık üç fit yüksekliğinde bir piramit mozole inşa ettirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu