Yaşam

Anadolu Efes, Pub-Up Mavi Sahne ile İstanbullulara eşsiz bir sanat deneyimi sundu

Anadolu Efes sinemadan tiyatroya, görsel sanatlardan müzik ve tasarıma 36 yıldır kültür sanata desteğini kesintisiz sürdürüyor. Anadolu Efes Sanatı  Yeme içme ve eğlence mekanlarına taşıdığı projesi “Pub-Up Mavi Sahne”, oyuncu Berkay Ateş’in sunumu ve sürpriz konuklarla seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Bugüne kadar Türkiye’nin birçok ilinde izleyicisine eşsiz bir sanat deneyimi sunan Pub-Up Mavi Sahne, 18 Temmuz Salı günü yeni durağı Kadıköy Thales Cafe’de yerini aldı. Etkinlikte Berkay Ateş’e konuk oyuncu Umut Kurt ve Sitare Akbaş eşlik etti.

36 yıldır hayatı sanatla zenginleştiren Anadolu Efes, sanatın sürdürülebilirliğini ve erişilebilirliğini desteklemeye devam ediyor. Bu kapsamda, sahne bulmakta zorlanan alternatif tiyatro gruplarını desteklemek ve başta üniversite öğrencileri olmak üzere tüm sanatseverlerin kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamak amacıyla 2018 yılında Mavi Sahne platformunu kurmuştur. Gerek tiyatrolarda, açık havada gerekse dijital ortamlarda sanatseverleri tiyatro ile buluşturan Mavi Sahne, geçtiğimiz yıl başlattığı ‘Pub-Up Mavi Sahne’ projesi ile şiir ve akustik müziği buluşturarak seyirciye özgün bir sanat deneyimi sunmaya devam ediyor.

Oyuncu Berkay Ateş ve ünlü konuklarının eşlik ettiği Pub-Up Mavi Sahne, İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Ankara ve Adana gibi Türkiye’nin birçok ilindeki yeme-içme ve eğlence mekanlarında seyirciyle buluştu. Son olarak 18 Temmuz’da İstanbul Kadıköy’de gerçekleşen Pub-Up Mavi Sahne’de Berkay Ateş, konuk konukları Umut Kurt ve Sitare Akbaş ile sahnedeydi. Sanatçılar, akustik gitar performanslarının yanı sıra okudukları şiirler ve bu şiirler üzerine söyleşi ile de dinleyicilerin beğenisini kazandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habertuzla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu